Nasze

Usługi i oferta

Sprawdź jak możemy pomóc

Serwis którego potrzebujesz

Dopasowane do Twoich potrzeb

Awaryjne otwieranie samochodów

Zajmujemy się awaryjnym bezinwazyjnym otwieraniem pojazdów. Nasze pogotowie zamkowe jest dla Was dostępne 24/7

Dorabianie kluczy

Dorabiamy klucze patentowe, nawiercane, sejfowe. specjalne. Masz problem z dorobieniem klucza? Zapraszamy na pewno pomożemy!

Komputerowe dorabianie kluczy

Dzięki nowoczesnemu parku maszynowemu, jesteśmy w stanie dorobić klucz na podstawie karty kodowej, lub na podstawie zamka.

Dorabianie kluczy samochodowych

Dorabiamy i kodujemy klucze samochodowe. Dorabiamy klucze zarówno do klasyków jak i samochodów z najnowszych roczników. Masz jeden kluczyk? Nie ryzykuj dorób zapasowy!

Serwis zamków i stacyjek

Zepsuta stacyjka lub zamek w twoim aucie to nie powód do jego wymiany, w większości przypadków jesteśmy w stanie naprawić i przywrócić je do pełnej sprawności.

Serwis kluczy i pilotów

Zajmujemy się naprawą i regeneracją kluczy samochodowych. Twój klucz przestał otwierać bądź odpalać samochód?  Pamiętaj, większość kluczy jesteśmy w stanie przywrócić do fabrycznego stanu.

Wyrób pieczątek

Wykonujemy pieczątki w technologii laserowej oraz błyskowej. Mnogość opraw oraz automatów pozwala spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Pracujemy na najnowszym sprzęcie dzięki czemu w ekspresowym czasie możemy uzyskać pieczątki doskonałej jakości.

Mobilny serwis

Zgubiłeś albo zatrzasnąłeś klucze do swojego samochodu. Stacyjka odmówiła posłuszeństwa? Nasz w pełni wyposażony mobilny serwis pozwala na wykonanie podobnych usług w miejscu postoju samochodu.

Serwis i wymiana zamków

Nasza firma zajmuję się serwisowaniem oraz  wymianą zamków drzwiowych. Bogaty asortyment oraz profesjonalne doradztwo pozwala nam na realizacje na najwyższym poziomie.

System MASTER-KEY

Jeden kluczyk zamiast pęku w Twojej kieszeni? Postaw na wygodę i bezpieczeństwo i już dziś pomyśl nad ujednoliceniem systemu wkładek.

Potrzebujesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do kontaktu z nami! Odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w wielu kwestiach, związanych z dorabianiem kluczy.